ELON MUSK DOGE VE SHIB UÇURACAK / ÜNLÜ MİLYARDER ŞUNLARI PAYLAŞTI

Altcoins, Ripple, XRP
Etherscan üzerindeki SHIB yakma işlemlerini takip eden ve daha sonra web sitesi ve Twitter’da paylaşan Shibburn Twitter hesabı, Elon Musk’tan içerik hırsızlığının yaygınlaşmasıyla ilgili önemli bir sorunu çözmesini ve yeni Twitter’da taklitçilerin para kazanmasını engellemesini istedi. Musk şu anda yaratıyor.

Bu talep Shibburn’den geldi ve Musk bir kez daha Twitter’da video ve metin içeriği yaratıcılarının çabaları için daha yüksek tazminat alacağını duyurdu.

Geçenlerde The New York Times, Elon Musk’ın Twitter’ı iyileştirme planlarını paylaştığını bildirdi. Özellikle platformdaki mikro ödemelere yönelik vizyonunu tartıştı. Banka hesaplarını, banka kartlarını ve (Musk’un ortak yaratıcısı olduğu) PayPal hesaplarını kullanıcıların Twitter adreslerine bağlama olasılığını değerlendirdiğinden bahsetti.

Burada kripto topluluğu, Musk’ın daha önce Twitter’da ve podcast’lerde de birçok kez belirttiği gibi Dogecoin’i de ekleyebileceğine inanıyor. Örneğin, 2020’de bir kez, Jack Dorsey tarafından yapılan sosyal medya devini satın alma planlarını dile getirmeden çok önce, Twitter’da bir makaleyi okumak için bir Dogecoin ödemenin içerik oluşturucular için adil olacağını belirtti.

Bu yaz, Twitter Blue abonelikleri için bir ödeme seçeneği olarak DOGE eklenmesini de önerdi. Bu, Musk hisselerinin %9,2’sini satın aldıktan sonra Twitter yönetim kuruluna katılmaya davet edildiğinde oldu.

altcoin analiz,teknik analiz,shiba analiz,shiba coin,altcoin sepeti,shiba inu coin borsa teknik analiz,altcoin teknik analiz,kripto paralar shiba coin analiz,shiba coin geleceği,shiba coin yorum,shib analiz,shiba coin,shib coin teknik analiz,shib teknik analiz,shib coin yorum,shib coin,shib coin yükselir mi,shib son durum,shib coin son durum,shib yükselir mi,shiba coin teknik analiz,shiba analiz,shib yorum,shiba coin son dakika,shiba son dakika,shiba inu analiz,shıba coin analiz,shib coin geleceği,shıba coin yorum,shiba ınu coin,shiba coin inceleme,shiba inu yorum,shiba geleceği,shiba coin son durum,shiba yorum,coin analiz,dogecoin analiz,shıba coin son dakika,shiba coin son dakika haberleri,şhiba coin son dakika,shiba coin analiz son dakika,ship coin analiz,şhiba coin yorum,ship coin son dakika,shiba yorumları,dogecoin yorum,şhiba inu,şhiba ınu,bitcoin analiz,altcoin analiz 2022,bitcoin son dakika,doge coin teknik analiz,dogecoin teknik analiz,doge teknik analiz,doge coin analiz,shiba yakım,shiba haber,bitcoin analizi,shıb teknik analiz,doge analiz,altcoin rallisi

Ledger Wallets
Safe and Secure

Articles You May Like

#ShibaInu / #SHIB News Today – Crypto Price Prediction & Analysis Update $SHIB
FTX to submit revised reorganization plan in mid-December
Why the Bitcoin rally may not end anytime soon
Har har mahadev drawing#jai shib sambhu#Shankara#volenath#mahakal # acrylic#shortsfeed #viral 🙏❤🙏❤
Animoca’s Yat Siu bullish on TON partnership as Bitcoin sets strong foundation for 2024

Leave a Reply