Shiba İnu Balinaları 24 Saatde 323 Milyar Shib Aldı / Shiba Coin Son Dakika / Shiba Coin Haberleri

Altcoins, Ripple, XRP
Bu hafta, balinalar büyük miktarlarda Shiba Inu aktarıyor, kripto parayı cüzdanlar arasında hareket ettiriyor, SHIB alıp satıyor.
Bu SHIB hareketleri arasında, Ethereum blok zincirindeki en büyük 100 balina, hafta sonu başlamadan hemen önce iki gün içinde yaklaşık 2 milyon dolar değerinde SHIB sattı. Şimdi, WhaleStats veri platformuna göre, bu madeni paralar cüzdanlarına geri döndü ve yalnızca son 24 saat içinde geri alındı.
Bu fon hareketleri, artan SHIB işlem hacminin bir sonucuydu. Bu haftanın başlarında, şaşırtıcı bir şekilde yüzde 7 milyar 450 milyon arttı.
Son 24 saatte yükseliş sadece yüzde 102 ile aynı kaldı.
Balinalar 324 milyar SHIB’i geri alıyor
WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum balinaları şu anda SHIB’de 69 milyon $ tutuyor. Cuma günü, U.Today tarafından karşılandığı şekliyle, SHIB zulası toplam 66 milyon 326 bin doları buldu.
Böylece, 3 milyon $’a eşdeğer SHIB – toplam 323.974.082.073 meme coin satın aldılar. Şimdi, SHIB kripto varlıklarının yüzde 3,49’unu oluşturuyor.
Bununla birlikte, ilk 100 balinanın 100 milyon dolardan fazla SHIB’ye sahip olduğu Eylül ve Ekim aylarıyla karşılaştırıldığında, şimdi ellerinde 70 milyon dolardan daha az şey var.
SHIB’den farklı olarak, rakip meme token’ı DOGE son 24 saatte yüzde 15’in üzerinde sıçradı. Bunun muhtemel nedeni, Twitter patronu Elon Musk’ın bir gönderisinde, Twitter uygulamasının Android ve iOS uygulamaları için mağazalarda sorun yaşaması durumunda, yeni bir işletim sistemine sahip alternatif bir akıllı telefon çıkaracağını açık bir şekilde belirtmesidir.
shiba yorum,potansiyeli olan coinler,altcoin sepeti,altcoin tavsiye,shib token,shiba metaverse,shiba haber,yakım portalı,teknik analiz,shiba yakım,shiba coin geleceği,shiba token,shiba coin yorum,shiba analiz,shiba coin analiz,shiba inu coin,shib coin,shiba coin,shiba inu,shiba shib coin son durum,shiba coin analiz son dakika,şhiba coin yorum,shıba coin son dakika,şhiba coin son dakika,shıba ınu,grafik analizi,shıba token,shiba nedir,shiba güncel,shiba hedef,shıba analiz,shi̇ba coi̇n,shiba burn,shiba fiyat analizi,shiba coin sond akika,shiba coin fed,shiba nasıl alınır,shiba 1 tl olur mu,shiba coin aaliz,shiba coin ne zaman 1 dolar olur,shiba inu token,shiba inu shib,shi̇ba i̇çi̇n önemli̇,shiba 1 dolar,shiba 1 usdt,en iyi altcoinler,mana coin geleceği,shiba ne zaman 1 dolar olur,shiba coin ne zaman 1 tl olur,shiba coin alınır mı,kripto analiz,shib coin yükselir mi,shib coin teknik analiz,shib son durum,shib coin yorum,shiba inu crypto,shiba coin ne zaman yükselir,shiba son dakika haberler,kripto para haberleri,kripto para analiz,ship coin son dakika,shib teknik analiz,shib yükselir mi,shib coin analiz,shiba coin teknik analiz,ship coin analiz,shiba coin son dakika haberleri,shiba teknik analiz,shiba yorumları,shib yorum,shiba pump,shiba coin artar mı,shib coin geleceği,shiba inu yorum,shiba coin ne olur,shiba son durum,shıb,shiba haber,shiba coin yükselir mi,shiba coin yakım,shıba coin analiz,teknik analiz,shiba coin inceleme,shiba ınu coin,shiba coin fiyat tahmini,shıba coin yorum,shıba inu coin,shib coin,shiba coin yakımı,coin analiz,shiba coin son durum,shiba geleceği,shib analiz,shib,shiba coin yorum,shıba coin,shiba alınır mı,shiba inu coin son dakika,altcoin analiz,shiba token,shiba inu son dakika,shiba inu analiz,shiba son dakika,shiba yorum,shiba inu coin,shiba coin geleceği,shiba inu,shiba coin son dakika,shiba coin,shiba coin analiz,shiba analiz son dakika
Ledger Wallets
Safe and Secure

Articles You May Like

XRP RIPPLE OMG CONFIRMATION RIPPLE IS TALKING TO CENTRAL BANKS DAILY !!! (FULL VID OUT NOW!) #shorts
British Warship Tracks Russian Submarine Amid Turbulent Relations | Life At Sea | Spark
🤑 XRP RIPPLE GETS GREEN LIGHT! HOLD ON TIGHT FOR EXPLOSION ONCE THIS HAPPENS!! ✅
Shib,Durga & Ganesh #youtubeshorts #fineart #art #reels #viral #drawing #youtube #shortfeed #shorts
Happiness ripple 16 #gratitude #appreciation #happiness #wellbeing

Leave a Reply