SHIBA INU YATIRIMCI IÇIN ALIM FIRSATI SUNUYOR MU? / SHIB COIN SON DURUM / SHIBA TEKNIK ANALIZ

Altcoins, Ripple, XRP
Kripto piyasasında dün başlayan gevşeme perşembe gününe de sarktı. Aşağı yönlü iğneler sıkça kendini gösterdi. Kripto topululuğu ise yeni altoin arayışına girdi. Bazı majör varlıklar öne çıksa da daha riskli seçenekler her zaman portföy içinde yer alıyor.

Meme coin’ler arasında belli bir ün edinen Shiba Inu, dün yaşanan düşüşte önemli bir geri çekilme yaşadı. Shiba fiyat analizi için topululk alım fırsatı kovalıyor. Peki Dogecoin katili için şimdi doğru zaman mı?

Shiba fiyat analizi, son iki haftadır dar bir aralıkta sıkışıp kaldı. Dün gelen gevşemeyle birlikte aslında fiyatın gerçekten dar alanda kaldığını görüyoruz. 1 aylık gibi geniş bir grafik çeşidine baktığımızda da 0,00001 $ ile 0,0000080 $ arasında değerleniyor.

Shiba Inu, 0,0000083 $ desteğinden geri döndü ve %16 artışla 0,0000096 $’a ulaştı. Bununla birlikte, toparlanma rallisi, kararsız bir ralliye işaret eden birkaç kırmızı mum yaktı.

Yükselen fiyat düşük ve azalan hacimle desteklendi. Bu da yükseliş taahhüdünün eksikliğini ve düşüş trendinin yeniden başlama olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Shiba fiyat analizi, son iki haftadır 0,0000096 $ ile 0,0000089 $ arasında rezonansa girdi. Bu alanda akümüle olması bir patlamayı tetikleyebilir. Bu fiyat aralığında trade yapma imkanı ise oldukça sınırlı kalıyor.

Shiba Inu fiyatı şu anda 0,00000919$’da işlem görüyor. Bu nedenle, giriş fırsatları arayan trader’lar, fiyat aralığının ötesinde günlük bir mum kapanışını bekleyebilir. Belirtilen fiyat zayıflığı ile ilgili olarak, SHIB fiyatının 0.00000893 $ desteğini kırması daha olasıdır. Shiba fiyat analizi için bu desteğin kırılması ana destek olarak gösterilen 0,00000829 $ desteğe düşmesi şaşırtmaz.
metaverse,shiba haber,yakım portalı,teknik analiz,shiba yakım,shiba coin geleceği,shiba token,shiba coin yorum,shiba analiz,shiba coin analiz,shiba inu coin,shib coin,shiba coin,shiba inu,shiba shib coin son durum,shiba coin analiz son dakika,şhiba coin yorum,shıba coin son dakika,şhiba coin son dakika,shıba ınu,grafik analizi,shıba token,shiba nedir,shiba güncel,shiba hedef,shıba analiz,shi̇ba coi̇n,shiba burn,shiba fiyat analizi,shiba coin sond akika,shiba coin fed,shiba nasıl alınır,shiba 1 tl olur mu,shiba coin aaliz,shiba coin ne zaman 1 dolar olur,shiba inu token,shiba inu shib,shi̇ba i̇çi̇n önemli̇,shiba 1 dolar,shiba 1 usdt,en iyi altcoinler,mana coin geleceği,shiba ne zaman 1 dolar olur,shiba coin ne zaman 1 tl olur,shiba coin alınır mı,kripto analiz,shib coin yükselir mi,shib coin teknik analiz,shib son durum,shib coin yorum,shiba inu crypto,shiba coin ne zaman yükselir,shiba son dakika haberler,kripto para haberleri,kripto para analiz,ship coin son dakika,shib teknik analiz,shib yükselir mi,shib coin analiz,shiba coin teknik analiz,ship coin analiz,shiba coin son dakika haberleri,shiba teknik analiz,shiba yorumları,shib yorum,shiba pump,shiba coin artar mı,shib coin geleceği,shiba inu yorum,shiba coin ne olur,shiba son durum,shıb,shiba haber,shiba coin yükselir mi,shiba coin yakım,shıba coin analiz,teknik analiz,shiba coin inceleme,shiba ınu coin,shiba coin fiyat tahmini,shıba coin yorum,shıba inu coin,shib coin,shiba coin yakımı,coin analiz,shiba coin son durum,shiba geleceği,shib analiz,shib,shiba coin yorum,shıba coin,shiba alınır mı,shiba inu coin son dakika,altcoin analiz,shiba token,shiba inu son dakika,shiba inu analiz,shiba son dakika,shiba yorum,shiba inu coin,shiba coin geleceği,shiba inu,shiba coin son dakika,shiba coin,shiba coin analiz,shiba analiz son dakika

Ledger Wallets
Safe and Secure

Leave a Reply